DAS Certification Ltd. jest niezależną jednostką certyfikującą systemy zarządzania posiadającą uznawaną na całym świecie akredytację UKAS (United Kingdom Accreditation Service). Celem naszej jednostki certyfikującej jest wspieranie rozwoju organizacji Klientów.

Każda wizyta u Klienta musi stanowić dla niego wartość dodaną, być poszukiwaniem najlepszych rozwiązań i wsparcia prowadzącego do zarządzania bezpieczniejszego i bardziej efektywnego.

Staramy się aby nasze usługi certyfikacyjne stanowiły silną bazę do budowania trwałych związków z naszymi klientami, również po certyfikacji. Wspólnie dzielimy ryzyko, uczymy się, dzielimy wiedzą.
Dopasowujemy się do unikalnych potrzeb klientów.
Zapewniamy konkurencyjne usługi certyfikacji systemów zarządzania spełniając wymagania normy ISO 17021 i UKAS. Deklarujemy, że usługi w zakresie certyfikacji systemów zarządzania świadczone są przez jednostkę w sposób poufny, bezstronny, obiektywny i etyczny.

Wyróżniamy się praktycznym podejściem w rozumieniu wymagań norm dotyczących systemów zarządzania. Aktywnie czerpiemy z doświadczenia naszej brytyjskiej jednostki macierzystej (należy pamiętać, że normy ISO serii 9000 powstały na bazie brytyjskich norm jakościowych) oraz doświadczeń zawodowych w polskich przedsiębiorstwach.

Wierzymy, że uczciwość jest warunkiem koniecznym do osiągnięcia stabilności naszej jednostki certyfikującej i jej sukcesu. Reputacja jednostki certyfikującej i zaufanie do niej jest jedną z najważniejszych dla DAS Polska wartości. Chcemy, aby każdy zadowolony Klient polecił nas wszystkim swoim kontrahentom.
DAS Certification Ltd rozpoczęła działalność w 1995 roku w Wielkiej Brytanii. W chwili obecnej oprócz siedziby głównej w Wielkiej Brytanii posiada przedstawicielstwa w następujących krajach:
Australia, Bangladesz, Brazylia, Chile, Chiny, Czechy, Hiszpania, Indie, Iran, Japonia, Katar, Korea Południowa, Nowa Zelandia, Oman, Pakistan, Polska, Serbia, Słowacja, Turcja, Tajlandia, Urugwaj, Wietnam, Włochy, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

DAS Certification Ltd. w ramach posiadanych akredytacji przeprowadza certyfikację:
Systemów Zarządzania Jakością zgodnie z normą ISO 9001 Systemów Zarządzania Środowiskowego zgodnie z normą ISO 14001 Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z normą ISO 27001, Systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności wg ISO 22000 Ponadto oferuje certyfikację nieakredytowaną:
według wymagań HACCP,
systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy według wymagań OHSAS 18001, systemów zarządzania usługami tłumaczeniowymi wg wymagań ISO 15038 DAS Polska została założona w czerwcu 2002, kiedy to Jolanta Baj została wyłącznym przedstawicielem DAS Certification Ltd. na rynek Polski – przedstawicielstwo w Polsce funkcjonuje pod nazwą DAS Polska Jolanta Baj i jest uprawnione do oferowania usług zgodnie z akredytacją i uprawnieniami DAS Certification Ltd. przedstawionymi wyżej.